Na brněnském výstavišti se bude konat ve dnech 19. – 21. 3. 2024 jubilejní 30. ročník veletrhu AMPER 2024 – SMART AND CONNECTED WORLD.

Celkem 430 vystavovatelů z 22 zemí (České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Polska, Švýcarska, Belgie, Francie, Velká Británie, Turecka, Chorvatska, Maďarska, Irska, Itálie, Tchaj-wanu, Číny a dalších), představí ve veletržních halách V a F na celkové ploše 20.000 m2 svá nejnovější řešení, technologie a inovace z oborů elektrotechniky, energetiky, automatizace, ICT a osvětlení. 

Uvedené novinky ani inovace se samozřejmě neobejdou bez spolehlivých řešení a podpory kabelářského průmyslu, který bude zastoupený Asociací výrobců kabelů a vodičů ČR a SR www.vyrobcikabelu.cz resp. jejich vystavujícími společnostmi Prysmian Kabely s.r.o., Prysmian Kablo s.r.o. a EGE spol. s r.o.Stánek společnosti Prysmian najdete v hale V pod číslem 3.09. Od společnosti Prysmian můžete vždy očekávat spolehlivost a nabídku komplexního sortimentu pro standardní a speciální řešení podporované silným a inovativním zázemím největšího výrobce kabelů na světě. Vysokou míru specializace zase najdete na u společnosti EGE spol. s r.o., která bude prezentovat mimo jiné novinky u zapouzdřených vodičů.    

Jedním z velkých témat letošního roku jsou trendy a novinky v energetickém odvětví. Zdroje solární i větrné energie, její úschova, elektromobilita, dobíjecí infrastruktura, komunitní energetika, nejnovější kabely, trafostanice, úložiště, veřejné osvětlení apod. Trendem v oblasti větrné energie se staly větrné elektrárny pro rodinné domy, firemní budovy či průmyslové komplexy. Jednu takovou v rozměru 1:1 budete moci spatřit na stánku 1.10 společnosti SWPOWER Innovation a.s. v hale V. Veletrh nabídne také různé odborné přednášky a konference např.: Nové technologie podnikového managementu energií, Smart city v praxi, Nové směry ve FVE a podpora obnovitelných zdrojů a Efektivní elektromobilita v organizacích a také AMPER SUMMIT – významnou konferenci na nejvyšší úrovni: Budoucnost českého jaderného průmyslu ve střední Evropě za účasti předsedy vlády ČR Petra Fialy.

Vysoký zájem účasti firem na letošním ročníku veletrhu, bohatý doprovodný program, marketingová spolupráce s významnými mediálními a odbornými partnery zajisté potvrdí i očekávaný SPOLEČENSKÝ ROZMĚR VELETRHU. Umožní jedinečné setkávání odborníků, kteří se již dobře znají, nebo naváží nové pracovní a přátelské vztahy nad progresivními řešeními.

Ing. Jiří Šviga, ředitel projektu
Ing. Miroslav Trojan, předseda Asociace výrobců kabelů a vodičů ČR a SR 

Jak se Vám tento článek líbil?
(1)
(0)
Odeslat