Kabelářský obor a činnost Asociace výrobců kabelů a vodičů ČR a SR se překotně vyvíjejí. AVK se opět rozrostla a ke stávající členské základně přibyli 2 noví a významní výrobci kabelů. Jedná se o společnost Kablo Vrchlabí s.r.o. a ICS Industrial Cables Slovakia spol. s r.o. Nitra.

Kablo Vrchlabí s.r.o.

je dlouholetý výrobce a dodavatel kabelů pro automobilový průmysl a svůj program doplnil výrobou flexibilních kabelů. 
www.kablovrchlabi.cz 

ICS Industrial Cables Slovakia spol. s r.o. 

v Nitře zvládá výrobu distribuci flexibilních kabelů pro různé aplikace v průmyslu a stavebnictví. 
www.ics-cables.sk

Obě společnosti mají dostatečné technické a odborné znalosti a zázemí v rámci nadnárodních seskupení a aktivně se zapojily do práce v normotvorné oblasti a práci nad dohledem kontroly kabelů na trhu v Česku a na Slovensku, aby pomohly všem odběratelům a koncovým spotřebitelům v boji proti nekalým praktikám.

O nových členech zapojených do práce v AVK se můžete dočíst více na jejich internetových stránkách nebo se s nimi seznámit přes internetovou stránku AVK www.vyrobcikabelu.cz nebo www.vyrobcoviakablov.sk stejně tak, jako se dozvědět více užitečných informací a rad o kabelářském oboru.

Dále bych vám chtěl dát na vědomí, že proběhla první řádná Valná hromada AVK v roce 2018, která prodiskutovala a schválila směr dalšího vývoje a působení.

Výroční zpráva k dispozici.

Jak se Vám tento článek líbil?
(0)
(0)
Odeslat