Nezávislé sdružení právnických osob Asociace výrobců kabelů a vodičů ČR a SR (AVK) dnem 1. ledna 2019 přivítala do svých řad dalšího člena – společnost NKT s.r.o.

Jde vlastně o výrobce kabelů a vodičů, který se již v roce 2003 zasloužil spolu s několika dalšími organizacemi o založení AVK a pomohl jí formovat až do podoby, jakou ji znáte nyní. Jde tedy vlastně o jakéhosi staronového člena AVK. Společnost NKT s.r.o. však  za tu dobu ušla významný a úspěšný kus cesty a vyrostla v moderního a významného výrobce kabelů a vodičů, který patří do nadnárodní skupiny NKT se sídlem v Dánsku a má komerční a společenskou působnost v mnoha zemích nejen v Evropě. Díky své jasné strategii a vizi zaměřené na spolehlivost, kvalitu, inovaci a společenskou zodpovědnost získává AVK ve společnosti NKT s.r.o. významného a nekompromisního partnera pro dosažení vzájemně shodných cílů v kabelářském oboru, ze kterých budou zcela jistě profitovat všichni aktéři na trhu s kabely a vodiči nejen v ČR a SR.

Společnost NKT s.r.o., reprezentovaná v ČR svými prokuristy Zdeňkem Trejbalem a Ivanem Besedou, má výrobní závody v Kladně a ve Velkém Meziříčí, kde úspěšně vyvíjí, vyrábí a dodává energetické kabely a kabely pro speciální použití a poskytuje pracovní příležitost stovkám svých kmenových zaměstnanců již po dobu mnoha desítek let. Bližší informace o společnosti NKT s.r.o. naleznete na webových stránkách AVK www.vyrobcikabelu.cz nebo přímo na webových stránkách společnosti NKT s.r.o. www.nkt.cz.

Jsem přesvědčen, že již v nejbližším období budeme všichni moci registrovat významný přínos pro kabelářský obor a speciálně pro odběratele kabelářských výrobků vyplývající ze společné a synchronizované práce všech členů AVK.

Jak se Vám tento článek líbil?
(0)
(0)
Odeslat