Nezávislé sdružení právnických osob Asociace výrobců kabelů a vodičů ČR a SR (AVK) dnem 1. července 2019 rozšířilo svoji členskou základnu o dalšího člena, kterým se stala společnost PRECON s.r.o.

Společnost PRECON s.r.o. za dobu své působnosti na domácích i exportních trzích prokázala svoji jasnou strategii a svým konzistentním, seriózním a zodpovědným chováním deklarovala odhodlání spolupracovat na vizi, cílech a hodnotách, které si AVK dlouhodobě vytýčila.
Rodinná firma PRECON s.r.o. s ročním obratem cca 150 mil Kč je výrobcem a dodavatelem speciálních kabelů a vodičů, kabelové konfekce a izolačních materiálů v širokém sortimentu. V současnosti zaměstnává téměř 100 osob ve výrobních závodech ve Vrchlabí a Velkém Meziříčí a svoje produktové portfolio má zájem neustále rozšiřovat o nová a netradiční zákaznická řešení.
Současně se odborníci společnosti PRECON s.r.o. zapojují do společné práce v normotvorné činnosti pro rozvoj kabelářského oboru a garantují svůj podíl monitorování dodržování kvality kabelářských produktů, na trhu v České a Slovenské republice.
Představitel a majitel společnosti PRECON s.r.o. pan Martin Slavíček je společně s ostatními členy AVK přesvědčen, že již v nejbližším období budeme všichni moci registrovat významný přínos pro kabelářský obor a speciálně pro odběratele kabelářských výrobků vyplývající ze společné a synchronizované práce všech členů AVK.

Jak se Vám tento článek líbil?
(0)
(0)
Odeslat