Firemní motto NKT s.r.o. mluví za vše

Kdo společnost NKT alespoň trošku zná, tak dobře ví, že má péči o životní prostředí a přírodu kolem nás tzv. „pod kůží“. Slogan We connect a greener world je nejen firemním mottem, ale přesahuje i do životů všech zaměstnanců a jejich rodin. Proto zaměstnanci neváhali ani na okamžik a ve spolupráci se skvělými lidmi z neziskové organizace Home for Trees se rozjeli v předvelikonočním víkendu plnit sliby, které dali nejen našim zákazníkům (za každý vyplněný dotazník v průzkumu spokojenosti − strom), ale i sami sobě.

Vždycky mají vyšší cíl

Málokdy se zaměstnanci NKT s.r.o. spokojí s málem, a proto se odhodlali posunout náš závazek ještě o malý kousek dál. Přestali totiž počítat dotazníky a rozhodli se obnovit rovnou les poničený silným větrem. Stromů, které bylo třeba zasadit, bylo nepočítaně, a tak bylo nutné shromáždit veškerou možnou podporu a sílu. Spolu s kolegy z marketingu, prodeje a zákaznického centra se sešli v Brněnci na Svitavsku a pustili se do práce. Aprílové počasí nezklamalo. Během dne zažili sluníčko, déšť a dokonce i sníh, ale nikoho to od práce neodradilo.

2000 nově vysazených stromů v Brněnci

Díky odborníkům z Home for Trees se zaměstnanci NKT s.r.o. o lese a jednotlivých druzích stromů v nich mnohému přiučili. Jejich úsilí bylo završeno a na konci dne konstatovali úctyhodný výsledek. Vysazeno bylo téměř 2000 stromků, převážně listnáčů. Každý tento buk, jeřáb, javor, třešeň, borovice či modřín tak budou po mnoho let jasným důkazem, že ekologické smyšlení a snaha o propojení zelenějšího stylu života s našimi současnými životy není zaměstnancům NKT s.r.o. cizí. Díky batůžkům z recyklovaných PET lahví, kterými zaměstnance NKT s.r.o. na akci vybavilo, se znovu přesvědčili o tom, že táhnou za jeden provaz a že se všichni usilovně snaží zmenšit negativní dopady jakéhokoli našeho počínání na prostředí, ve kterém žijeme a které milujeme.

Zaměstnanci svoje slovo vždy dodrží 

Zdá se vám to jako nepodstatná drobnost? Kdepak, má to totiž velkou sílu! Sílu skvělého pocitu sounáležitosti a společně vykonané dobré práce. Zaměstnanci NKT s.r.o. se utvrdili v tom, že jsou součástí společnosti se silnou firemní kulturou a jasnou vizí pro budoucnost naší Planety. Jejich slovo vždy platí a své závazky nejen vůči zákazníkům berou vážně.
To vše dělají s hrdostí a nadšením pro dobrou společnou věc!

Jak se Vám tento článek líbil?
(5)
(0)
Odeslat