Vážení čtenáři, rád bych vás v tomto článku upozornil na stále aktuálnější tématiku požární bezpečnosti, ohrožení našich životů, majetku, staveb, budov, a také na významný příspěvek kabelářského oboru, kterým jsou vyvinuté CPR kabely. Na webu AVK www.vyrobcikabelu.cz resp. www.vyrobcoviakablov.sk najdete již několik let články, které se touto problematikou zabývají. 

Europacable společně s AVK 

Nezávislé evropské sdružení EUROPACABLE spolupracuje s významnými evropskými výrobci kabelů a vodičů a národními asociacemi – včetně naší AVK ČR a SR – na zlepšení povědomí odborníků i veřejnosti týkající se CPR kabelů. Vždyť ročně zahyne při požárech ve veřejných nebo privátních budovách téměř 4 000 osob. Je společnou povinností nás všech, zabránit, nebo alespoň významně omezit, tato tragická čísla.

Kde lze získat více informací o CPR?

Dlouhodobá aktuální kampaň o CPR zahrnuje legislativní požadavky, zajímavá instruktážní videa, základní i rozšířené informace o použití kabelů a jejich vlastnostech, na co si dát pozor při výběru kabelů a spoustu dalšího. Tato kampaň je pro vás k dispozici samozřejmě na webových stránkách AVK nebo přímo na webu Europacable v mnoha jazykových mutacích. Pro českou verzi můžete zvolit https://cpr.europacable.eu/cs a pro slovenskou verzi zvolte https://cpr.europacable.eu/sk. V obou mutacích najdete také příběhy z trhu v bloku Inside CPR.

Buďte stále v informováni – přihlaste se k odběru newsletteru

Zůstat neustále aktuálně informován není jenom moderní požadavek doby. V tomto případě jde opravdu o hodně – o životy nás a našich blízkých, zdraví a majetek.
Být v tomto ohledu znalý a zodpovědný se tedy rozhodně vyplatí a několik minut strávených přečtením informací a zpráv pomůže zachránit velké hodnoty vám i společnosti. Přihlaste se proto k odběru Newsletteru na webových stránkách AVK nebo Europacable.


My, výrobci kabelů, sdružení v AVK ČR a SR věříme, že společně s vámi se tento záměr podaří naplnit beze zbytku a garantujeme, že na námi vyrobené kabely splní všechny kvalitativní požadavky a můžete se na ně spolehnout.

 

Ing. Miroslav Trojan

předseda AVK

[email protected] 

Jak se Vám tento článek líbil?
(1)
(0)
Odeslat