Nezávislé sdružení AVK spolu s dalšími organizacemi v ČR jsou partnerem 1. konference o kabelech a kabelových systémech 2020, kterou se rozhodla zaštítit ČVUT Praha. Akce se koná 1. dubna 2020.

ČVUT společně s AVK a dalšími organizacemi

Konference je určena všem uživatelům, široké veřejnosti i odborníkům zabývajícími se výrobou kabelů a kabelových soustav včetně navazujících komponentů. Konferenci by neměli opomenout také projektanti, vývojoví a techničtí pracovníci, přičemž si slibujeme, že konference ukáže obrovský potenciál kabelářského oboru také studentům, kteří následně najdou svoje uplatnění v mnoha specializacích, které kabelářský obor perspektivně nabízí.

1. dubna 2020 se v Praze koná 1. konference o kabelech a kabelových systémech 2020

Program je velmi nabitý

Přestože je konference jednodenní, v nabitém a zajímavém programu budou prezentována a následně diskutována témata z různých segmentů kabelářského oboru za přítomnosti specialistů a odborníků. Detailní a aktuální program najdete na  kabelovesystemy2020.cz , kde je možné rovněž vyplnit přihlášku k účasti jak své osoby nebo si zajistit prostor pro prezentaci své firmy v průběhu konference.

Do vašeho plánovacího kalendáře

Přijmete prosím proto pozvání od AVK a vložte si do vašeho plánovacího kalendáře na den 1. dubna 2020 svoji osobní účast na konferenci v prostorách ČVUT Praha, Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha. Konference začíná již v 9:00 hodin.

Jak se Vám tento článek líbil?
(0)
(0)
Odeslat