Milí čtenáři, partneři a kolegové

Hned na počátku dnešního textu bychom vás rádi požádali o 2 minuty vašeho času – o chvilku pozornosti ve vašem rušném, předvánočním shonu – k přečtení následujících několika řádek.


Po celý rok se vám AVK (Asociace výrobců kabelů a vodičů ČR a SR) snažila nabízet formou webových stránek www.vyrobcikabelu.cz, setkání a prezentací odborné informace, rady a doporučení, které vám měly pomoci se snadněji orientovat ve vašem osobním i profesním životě, pokud se dotýkal v jakékoliv formě kabelářského oboru. Věříme, že se nám podařilo být dostatečně kvalifikovaní při odpovědích na vaše otázky, že jsme byli dostatečně důslední při monitorování kvality kabelů na trzích v ČR i SR, ale že jsme byli také signifikantně nápomocní a inovativní při rozvoji evropského kabelářského odvětví. Taky doufáme, že jsme byli přiměřeně ambiciózní při inicializaci vzdělávacího procesu, a že jsme svědomitě prosazovali oprávněné požadavky kabelářského oboru i všech souvisejících odvětví díky příkladné pomoci stále rostoucí členské základny AVK.

Chtěli bychom vás touto cestou všechny ujistit, že ve své snaze budeme ochotně, spolehlivě a kvalifikovaně pokračovat dál tak, abyste z této snahy měli užitek vy, rozvíjející se kabelářský obor i celá společnost.

Upřímně děkujeme za vaši stále rostoucí důvěru, neutuchající čtenářskou přízeň a pragmatickou a aktivní spolupráci, se kterou jste podporovali úsilí AVK v celém roce 2022.

Přejeme vám klidné a spokojené Vánoce, pevné zdraví a hodně štěstí v roce 2023.

Ing. Miroslav Trojan
předseda AVK

Jak se Vám tento článek líbil?
(0)
(0)
Odeslat