Milí čtenáři,

ve svém článku ze dne 5.3.2020 umístěného na webových stránkách AVK jsem vás zval na 1. Konferenci o kabelech a kabelových systémech, kterou pořádá AVK spolu s dalšími významnými organizacemi našeho oboru a kterou se rozhodla zaštítit ČVUT Praha. Konference měla proběhnout dne 1. dubna 2020 a byla velmi iniciativně a s nadšením připravována, aby byla pro účastníky skutečně zajímavá a inspirativní.  

Konference není zrušena, pouze odložena 

Místo toho, abychom již nyní hodnotili vynaložené úsilí, zpracovávali nové kontakty, prohlubovali podněty a nápady k dalšímu rozvoji kabelářského oboru však vhledem k celospolečenské situaci v ČR a SR a vyhlášení Nouzového stavu, nyní napjatě pozorujeme plošný boj s virovým onemocněním. Samozřejmě vám všichni přejeme úspěch v tomto snažení a hlavně pevné zdraví vás, vašich blízkých i zachování funkčnosti vašich organizací tak, aby se jich nastolená opatření dotkla skutečně pouze v minimální míře.

Předběžný nový termín konference

Protože jsme stále přesvědčeni, že kabelářský obor si díky své důležitosti takovouto konferenci skutečně zasluhuje v pravidelném režimu, navrhujeme vám vložit si do svého plánovacího kalendáře nový/náhradní termín pro konání konference, kterým je předběžně rezervován a dojednáván s kooperujícími organizacemi na 17. září 2020, opět v prostorách ČVUT Praha.
Jsme přesvědčeni, že hygienická opatření budou již odvolána a konferenci nebude již nic dalšího bránit.

Množství přihlášek na původní termín totiž signalizovalo poměrně hojnou účast.
Na nový termín vás samozřejmě znovu včas upozorníme také na našem webu AVK.

  
Dovolte mi v současnosti vám popřát ze všeho nejvíce pevní zdraví, rozvahu a klid.

Miroslav Trojan, předseda AVK

 

(foto: Designed by chaay_tee / Freepik)

Jak se Vám tento článek líbil?
(1)
(0)
Odeslat