Internetové stránky vyrobcikabelu.cz již mnoho let informují o činnosti Asociace výrobců kabelů a vodičů. Vedle toho slouží zájemcům při orientaci v oboru – nabízí zajímavosti, důležité dokumenty, ceny kovů a další informace.

Doporučujeme vám, abyste se přihlásili velmi jednoduchým způsobem k odběru newsletteru a mohli tak pohodlným způsobem a bezprostředně získat všechny nové informace na našich stránkách.

Nejen rozpoznání kvality a nekvality najdete na našem webu

Za uvedenou zkratkou AVK respektive logem AVK není nutno hledat mysterium. Naopak. Asociace výrobců kabelů a vodičů České republiky a Slovenské republiky je zájmové sdružení právnických osob. Jde o společnosti, které vyvíjejí, inovují, vyrábějí a distribuují kabely a vodiče a které se rozhodly dobrovolně, společně a legislativně korektním způsobem postupovat v boji proti nekalým praktikám na trhu, nedokonalým výrobkům a někdy dokonce zdraví nebo majetek ohrožujícím výrobkům.

Nedokonalé výrobky, které se bohužel na trhu objevují v ČR i SR stále častěji. Ke konkrétnější podobě nepříjemností se dostaneme v dalších článcích a odkazech. Tím bychom vám pomohli v základní orientaci a rozpoznání nekvality na výrobku. Vedle poškozování vás, všech zákazníků, dochází také k plíživé a zhoubné erozi dobrého jména poctivých výrobců kabel a vodičů, které na trhu svědomitě pracují mnoho desítek let a na ochranu své profesionality musí vynakládat stále větší úsilí.

Kdo najde užitečné informace na těchto stránkách:

  • obchodní partneři v mnoha oborech podnikání
  • projektanti
  • distributoři
  • koncoví spotřebitelé

Vývojové trendy ve světě vodičů a kabelů

AVK však nechce primárně působit jen ve výše uvedené problematice. Vidíme budoucnost našeho oboru velmi perspektivně, a proto chceme nabídnout v krátkých a atraktivních článcích, přednáškách a seminářích informace a vývojové trendy, které se v oboru kabelů a vodičů odehrávají nebo chystají.

Ing. Miroslav Trojan
předseda AVK

Jak se Vám tento článek líbil?
(0)
(0)
Odeslat