Vážení celoroční čtenáři,
oslovovat vás na konci kalendářního roku má pro mě v letošním roce velmi specifický nádech. Celoročně vás touto formou nabádám ke čtení zajímavostí, rad, návodů a doporučení z kabelářského oboru a upozorňuji na nepříjemnosti či nekalé praktiky, které se vyskytují na trzích obou republik. Rovněž celoročně vám Asociace výrobců kabelů a vodičů ČR a SR prostřednictvím svých expertů systematicky nabízí odborné články a prezentují svoje novinky na internetových stránkách AVK.

Do třetice celoročně naši techničtí odborníci pracují na vzniku a překladu národních a mezinárodních technických norem a jsou vám celoročně k dispozici pro vaše individuální odborné i laické dotazy nebo komunikaci. Ke všemu – bohužel – váš profesní i osobní život a život všech členů AVK opět celoročně ovlivnila pandemie a dopady v souvislosti s koronavirovými opatřeními, omezeními a nařízeními.

A přes všechna úskalí lze na závěr roku 2020 oprávněně konstatovat, že se kabelářský obor v České i Slovenské republice velmi úspěšně vyrovnal s mnohdy nepredikovatelnými okolnostmi. Věřím, že jste v maximální míře spokojeni s aktivitou, kterou AVK již po mnoho let vyvíjí na trhu ve prospěch svých zákazníků, dodavatelů, spolupracujících organizací, akcionářů….

Slibuji vám, že AVK bude i v budoucnu systematicky pracovat na svých strategických cílech ochraňující vás před nekvalitními produkty na trhu, poskytovat vám objektivní informace a odborné rady na našich webových stránkách.

Přeji vám proto touto cestou hlavně pevní zdraví, abyste prožili klidné Vánoce, byli úspěšní na své osobní i profesní dráze a považovali potom ten nadcházející rok 2021 za celoročně velmi úspěšný.

Miroslav Trojan
předseda asociace

Jak se Vám tento článek líbil?
(0)
(0)
Odeslat