Kablo Vrchlabí je tradičním výrobcem kabelů pro automobilový průmysl, flexibilních kabelů, speciálních kabelů dle zákaznických požadavků a kabelů pro bytové a průmyslové elektrické instalace. Společnost byla založena v roce 1923, v současnosti má přibližně 400 zaměstnanců a od roku 2017 je součástí německé nadnárodní skupiny Wilms.

Kabely pro automobilový průmysl nabízíme pro různé teplotní třídy (až do 260°C) s rozličným typem izolačního a plášťového materiálu. Jsme největším výrobcem kabelů pro automobilový průmysl v České republice, naše výrobky vyvážíme do celého světa a jsou instalované v řadě světových značek automobilů, např. VW, Škoda, Audi, Kia, Hyundai, Daimler, Jaguar a mnoho dalších.

Z flexibilních vodičů a kabelů vyrábíme především harmonizované typy (HAR). V nabídce máme i velké množství kabelů vyráběných dle specifikace zákazníka. Nabídka speciálních kabelů obsahuje také ovládací kabely, kabely pro trhací práce a kabely dle amerických (UL) standardů.

V nedávné době jsme obnovili naši tradiční výrobu instalačních kabelů typu CYKY a rozšířili paletu výrobků, dodávaných našim prostřednictvím mj. ze sesterských závodů německé skupiny Wilms. Kablo Vrchlabí je tak schopno nabídnout svým zákazníkům na českém a slovenském trhu naprosto ucelenou paletu téměř všech typů kabelů a vodičů, ať již jsou určeny pro zapracování do dalších výrobků či pro elektrické instalace v průmyslové a bytové výstavbě.

Naše filozofie je založena na zásadách dodávání kreativních, technicky pokrokových a udržitelných výrobků, služeb a řešení pro naše zákazníky. Naše výrobní zařízení patří mezi nejmodernější, nejflexibilnější a nákladově nejefektivnější v odvětví, neustále také investujeme do vývoje a technologií, abychom si zachovali nejvyšší možné technické standardy.

Jak se Vám tento článek líbil?
(0)
(0)
Odeslat